Zaleťte si do katalánské Barcelony na podzim či v zimě! Levné letenky do Barcelony z Prahy pořídíte od 1 395 Kč.  Vydejte se do nádherné Barcelony na pár dní!

Příkladový termín: 23. – 26.11. 2019 cestovní období: listopad, prosinec, leden a únorLevné letenky do Barcelony z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky do Barcelony či jiné evropské metropole

Pokud byste si chtěli zaletět do jiné evropské destinace, vyhledejte si nejlevnější letenky přes vyhledávač Flightics.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování 

Ubytování v Barceloně vyjde na 1 400 Kč na noc pro 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (730 Kč) či využijte 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

Pokud si vyberete termíny s Vueling, budete mít v ceně větší zavazadlo 55 x 40 x 20 cm. Pokud poletíte s leteckou společností Ryanair, v  ceně budete mít pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 20 cm), počítejte navíc s cenou kolem 230 Kč/ let za priority pass u Ryanairu.