Během podzimu a zimy si můžete zaletět do 2 „fotogenických“ měst Evropy najednou během jednoho týdne. Vydáte se do Barcelony a poté do Budapešti! Levné multi-city letenky z Prahy vás vyjdou na 1 243 Kč.

Příkladový termín: 5.12. – 14.12. 2018  cestovní období: listopad a prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city letenky z Prahy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Budapešť

Pro nádherný výhled na Bupadešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.

Ubytování 

Ubytování v Barceloně vyjde na 1 400 Kč na noc pro 2 osoby  a v Budapešti  vychází ubytování na 900 Kč 2 os./noc.Ubytování hledejte přes booking.com  či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (730 Kč).