Zaleťte si na jaře do 2 destinací během jednoho výletu z Prahy. Na cestě budete přesně 5 dní a navštívíte Basilej a Benátky. Jarní multi-city letenky z Prahy a zpět koupíte za 1 229 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  1 – 3 celé dny.

Příkladový termín: 15. – 20.3. 2019     cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city letenky z Prahy či okolí

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše v létě, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

Benátky 

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Ubytování

V průměru se ubytování ve všech městech pohybuje kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.