Zaleťte si na pár dní do severské metropole! Levné zpáteční letenky do Osla během jara pořídíte z Wroclavi za 195 Kč. Přiletíte na letiště Oslo – Torp, které je vzdáleno hodinu a půl od Osla, počítejte tak s vyšší cenou za samotnou dopravu do centra.

Příkladový termín: 1. – 3.4. 2019   cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Oslo

Hlavní město Norska se řadí mezi nejdražší metropole Evropy. Nabízí nespočetné množství muzeí, kaváren a také spoustu nedoceněných památek. Nezapomeňte navštívit dominantu Osla – hrad a pevnost Akershus, který byl postaven ve 13. století na obranu města a také Operu, ze které je nádherný výhled na moře.

Z Oslo Torp do centra Osla

Jak už to bývá, cena letenky bývá mnohdy levnější než samotná doprava do centra. Využít můžete vlak, který Vás za hodinu a půl dopraví do Oslo Central Station – jednosměrná jízdenka stojí 630 Kč nebo můžete jet do centra autobusem za podobnou cenu. Využít můžete mezinárodní studentské ID se slevou 25 % na jízdné.

Ubytování

Ubytování v Oslu se ceny pohybují kolem 1 800 Kč. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

Jak do Wroclavi?

Do Wroclawi se dostanete  za super ceny  Polskibusem, kde stojí jednosměrná jízdenka 200 Kč, v akci ji pořídíte už od 7 PLN.  Další možností je vlak. Pokud si koupíte Celodenní jízdenka+Polsko, můžete cestovat do Wroclawi za 369 Kč.

Zavazadla

Od 1.11. se mění podmínky zavazadel u letecké společnosti Ryanair. V této ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 200 Kč za priority pass u Ryanairu.