Vydejte se na levný eurotrip z Prahy během jara! Navštivte města jako je Brusel, Lisabon, Porto a Paříž na jeden zátah. V každém městě strávíte 1 – 4 dny a za multi-city letenky z Prahy a zpět zaplatíte od 3 465 Kč.

Příkladový termín: 26.3. – 4.4. 2019 cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný jarní eurotrip z Prahy či okolí

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či zajděte na exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

LauraRinke / Pixabay

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

nuno_lopes / Pixabay

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Ubytování

Bruselu seženete ubytování od 1 200 Kč, v Lisabonu a Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc a v Paříži se ubytujete  za 1 400 Kč. Hostely zakoupíte kolem 500 Kč/noc v jednotlivých městech. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725Kč.