Zaleťte si v červnu do 2 destinací během jednoho výletu. Na cestě budete přesně 8 dní a navštívíte italské město – Bologna a poté hlavní město Velké Británie – Londýn. Multi – city letenky s odletem z Prahy a návratem do Pardubic koupíte od 1 549 Kč.  V každém z měst strávíte 2 – 4 celé dny.

Příkladový termín: 9. – 16.6.2018       cestovní období: červen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše o prázdninách, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Londýn 

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování

Teď už je trip kompletní a chybí nám jen ubytování. V Portu se ubytování pohybuje od 600 Kč pro dvě osoby na noc a v Bologni seženete ubytování kolem 1 400 Kč. Veškeré ubytování seženete na booking .Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč.