Navštivte 3 destinace v Evropě za super cenu na jeden zátah. Navštívíte Brusel, Barcelonu a Lyon během 11 dní. Levné multi-city letenky pořídíte z Prahy s návratem do Vídně za 2 220 Kč. V každém městě můžete strávit 1 – 4 dny, záleží na vás.

Příkladový termín: 16.6. – 26.6.2018  cestovní období: duben – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Lyon

Lyon je druhé největší město Francie a hlavním městem regionu Rhône-Alpes. Lyonunaleznete Římské divadlo či Baziliku Panny Marie z Fourvière či katedrálu sv. Jana. Mezi další památky, které byste rozhodně měli navštívit jestli budete v Lyonu jsou Lyonská operaGalořímské muzeum nebo Archeologický park.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v centru Bruselu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Lyonu vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.