Zaleťte si na levný multi-city trip po Evropě! Nejdříve se podíváte do Londýna, následně navštívíte hlavní město Irska – Dublin a poslední zastávkou bude Liverpool. Veškeré multi-city letenky z Pardubic s návratem do Prahy zakoupíte za 1 783 Kč.

Příkladový termín: 21.5. – 29.5. 2019 cestovní období: květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný multi-city trip z ČR či okolí

Kominacím se meze nekladou. Místo Liverpoolu můžete zaletět za podobnou cenu také do Amsterdamu či Edinburghu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Dublin

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jameson a a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za 3.30 eur. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Liverpool

Liverpool je nejen proslulé místo vzniku legendární kapely Beatles. Najdete zde historické centrum, gigantický přístav a několik muzeí. Fanoušci fotbalu si také přijdou na své. Město má super atmosféru, doufám že se Vám zalíbí tak jako nám. Z letiště Johna Lennona se vydejte autobusem do centra města. Celodenní jízdenka stojí 4,5 GBP, jednosměrnná jízdenka Vás pak z letiště do centra vyjde na 1,5 GBP.

andreeg2001 / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Londýně vás vyjde na 1 690 Kč, v Dublinu se ubytování pohybuje od 1 200 Kč a poblíž centra Liverpoolu vychází na 1 300 Kč  pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. V hostelu se ubytujete od 500 Kč na noc v každém městě.