Procestujte Portugalsko! Zastavte se na Madeiře a k tomu navštivte Porto a Lisabon. Letenky na levný portugalský trip 3v1 s dovolenou na Madeiře a několikadenním stopem v Portu a v Lisabonu pořídíte z Berlína od 2 309 Kč. 

Příkladový termín: 17.11. – 29.11. 2019 cestovní období: říjen, listopad a prosinecLevný portugalský trip 3v1

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný portugalský trip 3v1 za super cenu

Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

Madeira

Pokud vyražíte na Madeiru, doporučuji půjčit auto a objet tento nádherný ostrov a zastavit se na místech jako je útes Cabo GiraoPonta de Sao Lourenco, skanzen Santana, Sao Vincente a další.

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

Ubytování

Lisabonu a Portu se ubytování pohybuje od 600 Kč pro dvě osoby na noc a v příletovém městě Funchal na Madeiře seženete od 550 kč na noc, v ostatních destinacích na Madeiře se pak pohybuje kolem 800 Kč. Veškeré ubytování seženete na booking. Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Zavazadla

Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 320 Kč za priority pass u letecké společnosti Ryanair. Easyjet má toto zavazadlo v ceně letenky.