Zaleťte si během podzimu do 2 evropských velkoměst na jeden zátah. Nejdříve se podíváte do hlavního města Dánska – do Kodaně  a poté do hlavního města Velké Británie – do Londýna. Multi-city letenky na levný trip 2v1 z Prahy během podzimu vychází na 1 178 Kč. 

Příkladový termín: 13.11. – 20.11. 2019 cestovní období: říjen, listopadLevný trip 2v1 z Prahy během podzimu

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný trip 2v1 z Prahy během podzimu

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Kodaň

Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Ubytování

Kodani se ubytování pohybuje od 1 800 Kč a vLondýně seženete ubytování za 1 600 Kč. Ubytování v hostelu vás vyjde kolem 700 Kč/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.