Zpáteční letenky z Osla do Los Angeles pořídíte s Air Canada za 9 286 Kč. Termíny jsou dostupné od listopadu do března 2016.Vydejte se na trip po západě USA.

Příkladový termín: 12.-19.11. (týden), 11.-25.2.2016 ( 14 dní)   RezervaceLAX

Západ USA

Pokud budete mít čas, doporučuji se vydat z Los Angeles  po známé Road 1 podél pobřeží, navštívit Malibu, Santu Barbaru, Monterrey a  McWay Falls  a následně do San Francisca. Jako druhou variantu můžete zvolit trasu přes Lake Tahoe do NP Yosemite, dále přes Sekvoje do Las Vegas, odkud by neměl chybět výlet k Hoover Dam a Grand Canyonu. Dále k Bryce Canyonu přes Zion NP. Pro odvážlivce je možná trasa přes NP Arches, který by neměl chybět na seznamu míst ze Západu USA, ale cesta do národního parku je zdlouhavá. Nezapomeňte si koupit kartu do národních parků,tzv.Annual Pass koupit si jí můžete od čechů na různých fórech kolem 800 Kč nebo novou za 80 dolarů.

Bryce Canyon

By: Moyan Brenn pod licencí CC  Las Vegas

Las Vegas

By: Bert Kaufmann pod licencí CC

Arches

LoggaWiggler / Pixabay pod licencí CC

Přípoje

Přípoje do Osla se pohybují z Prahy od 963 Kč s Norwegian a nebo můžete využít přípoj do Wroclavi, kde se ceny pohybují od 271 Kč.

Ubytování

Ubytování v  Los Angeles se dá sehnat ubytování pro 2 v přepočtu za  1200 Kč. V ostatních městech USA se ceny pohybují kolem 800 Kč/2 os. Využít také můžete také spaní v kempech poblíž NP. Přímo u Grand Canyonu Vás vyjde místo na 6 dolarů. Více informací na booking.com. Také můžete využít nabídkyAIRBNB se slevou 630 Kč.Další variantou, jak ušetřit je aplikace Hotel Tonight, kde získáte 20 euroza vložení INVITE kódu : MHORKOV1