Vydejte se na výlet z Prahy za parádní cenu! Navštívíte 2 evropská velkoměsta –  Amsterdam a Londýn na jeden zátah z Prahy. Letenky na multi-city 2v1 z Prahy během září vás vyjdou na 1 671 Kč. V každé destinaci strávíte 1 – 5 dny, záleží na vás.

Příkladový termín: 4. – 8.9. 2020 cestovní období: srpen, záříMulti-city 2v1 z Prahy během září

VÍCE TERMÍNŮ
Vyhledejte si letenky na multi-city 2v1 z Prahy během září

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si navolíte jednotlivá města a flexibilní odlet, třeba na celé léto. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek na trip po Evropě  s optimální délkou pobytu v každém městě.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Ubytování

V centru Amsterdamu vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 400 Kč. Ubytování v Londýně pořídíte za 1 600 Kč pro 2 os./ nocVyužijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo nabídky od AIRBNB se slevou 546 Kč. V hostelu se pak ubytujete od 600 Kč/noc.