Vydejte se do 2 „nejromantičtějších“ měst Evropy najednou. Navštívíte Paříž a Řím během jednoho výletu a  veškeré letenky na multi-city 2v1 z Prahy na podzim vás vyjdou na 2 744 Kč.

Příkladový termín: 7. – 13.11. 2019     cestovní období: říjen, listopadmulti-city 2v1 z Prahy na podzim

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city 2v1 z Prahy na podzim

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

hsvbooth / Pixabay

Ubytování

Ubytování poblíž centra Paříže seženete za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v Římě Vás vyjde ubytování na 1 350 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Zavazadla

U letecké společnosti Vueling máte v ceně větší zavazadlo: 55 x 40 x 25 cm + menší zavazadlo: 35 x 20 x 20 cm.