Vydejte se na Eurotrip za parádní cenu! Navštívíte 3 evropská velkoměsta – Benátky, Ženevu a Amsterdam na jeden zátah z Prahy. Levné multi-city 3v1 z Prahy vás vyjdou na 2 409 Kč. V každé destinaci strávíte 1 – 5 dny, záleží na vás.

Příkladový termín: 16. – 24.10. 2019 cestovní období: konec září, říjen, listopadMulti-city 3v1 z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city 3v1 z Prahy a okolí

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si navolíte jednotlivá města a flexibilní odlet, třeba na celé léto. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek na trip po Evropě  s optimální délkou pobytu v každém městě.

1.zastávka: Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto.  Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny.

2.zastávka: Ženeva

Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.

3.zastávka: Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování

V centru Benátek vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 200 Kč. Ubytování v Ženevě pořídíte za 1 800 Kč pro 2 os./ noc, v Amsterdamu pak  za 1 400 Kč. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo nabídky od AIRBNB se slevou 730 Kč.