Navštivte 2 destinace v jednom tripu během jara. Navštívíte ostrov Mallorca a Milán a multi-city letenky 2v1 během jara z Prahy či Vídně koupíte od 1 342 Kč. Na Mallorce můžete zůstat pouze pár dní či týden až 14 dní, v Miláně pak 1 – 5 dní.

Příkladový termín: 7. – 16.3. 2019   cestovní období:  březen, duben

Odlety z Vídně

Odlety z Prahy

1. Zastávka (Mallorca)

Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

2. Zastávka (Milán)

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Pokud se vydáte do 50 km vzdáleného Milána, cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

eroyka / Pixabay