Procestujte 2 velkoměsta ve Velké Británii najednou během září! Nejdříve poletíte do Edinburghu a poté do Londýna či poletíte v opačném pořadí. Multi-city letenky na zářijový trip z Prahy a zpět do Pardubic zakoupíte od 1 604 Kč. 

Příkladový termín: 22.– 27.9. 2018 cestovní období: září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj vlastní prázdninový trip

Kominacím se meze nekladou. Místo Londýna můžete zaletět za podobnou cenu také do Amsterdamu či Liverpoolu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Ubytování 

V Edinburghu se ubytujete od 1 400 Kč a ubytování poblíž centra Londýna vychází na 1 600 Kč  pro dvě osoby na noc. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.