Vydejte se do 4 velkoměst najednou! Navštívíte hlavní město Belgie – Brusel, poté hlavní město Katalánska – Barcelonu, procestujete Ibizu a nakonec se podíváte do Milána. Multi-city letenky s odletem z Prahy s návratem do Brna koupíte za 2 257 Kč.

Příkladový termín: 16.– 28.10. 2018  cestovní obodobí: říjen– listopad

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj multi-city trip po Evropě

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 11.9. – 11.11.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ibiza

Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v centru Bruselu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc,  na Ibize se ubytujete od 1 200 Kč a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.