Vydejte se z Pardubic na výlet po Evropě a navštivte 2 destinace najednou! Podíváte se do Alicantea poté do Londýna. Multi-city letenky z Pardubic během jarních/letních měsíců pořídíte od 2 007 Kč.

Příkladový termín: 13.5.– 21.5.2018   cestovní období: duben, květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si multi-city letenky z Pardubic či okolí

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics a vyhledejte si nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města. Zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat. Pokud byste chtěli navštívit více měst z Pardubic, můžete se inspirovat zde a zde.

Alicante

Alicante se nachází na pobřeží Costa Blanca, které nabízí čisté moře a dlouhé písečné pláže. Nad městem najdete hrad Santa Barbara. Z Alicante si můžete udělat výlet do města Murcia či na druhou stranu do Valencie. Cestou se případně můžete stavit i v  přístavu Denía, odkud jezdí trajekty na Ibizu. Průvodce

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park, Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Ubytování

V Alicante seženete ubytování kolem 1 100 Kč a v Londýně seženete ubytování od 1 600 Kč. Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. V hostelu se ubytujete kolem 500 Kč na noc.

Zavazadla

Od 1.11. se mění podmínky zavazadel u letecké společnosti Ryanair. V této ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 180 Kč/ let za priority pass u Ryanairu.