Vydejte se na multi-city trip se zastávkou u moře a zaleťte si  tak do 2 evropských destinací najednou. Vydáte se do Barcelony a poté na Maltu. Obě destinace navštívtíte během necelého týdne amulti-city letenky z Vídně s vás vyjdou na 1 115 Kč.

Příkladový termín: 28.3. – 5.4. 2019     cestovní období:  březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj vlastní multi-city trip

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušej vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Ubytování

V Barceloně a na Maltě se ubytování pohybuje od 1 400 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.