Procestujte 2 evropská velkoměsta na konci letních prázdnin! Nejdříve poletíte do Kodaně a poté do Londýna. Multi-city trip z Prahy a zpět do Pardubic, Brna či Ostravy zakoupíte od 2 168 Kč. Vydejte se do 2 velkoměst během jednoho výletu!

Příkladový termín: 31.8.– 6.9. 2018 cestovní období: srpen/září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj vlastní prázdninový multi-city trip

Kominacím se meze nekladou. Místo Kodaně můžete zaletět za podobnou cenu také do Stockholmu či Osla – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Kodaň

Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

By: Roman Boed pod licencí CC

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Ubytování 

V Kodaňi se ubytujete od 1 800 Kč a ubytování poblíž centra Londýna vychází na 1 600 Kč  pro dvě osoby na noc. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.