Zaleťte si do 2 evropských destinací najednou. Vydáte se na Maltu a poté do Budapešti. Obě destinace navštívtíte během 8 – 12 dní a multi-city letenky z Wroclavi či Vídně s návratem do Prahy vás vyjdou na 2 675 Kč.

Příkladový termín: 10.6. – 20.6. 2018     cestovní období:  červen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušej vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Budapešť

Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.

Ubytování

Na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč a v Budapešti seženete ubytování od 900 Kč a. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.