Zkombinujte na konci léta či na podzim 2 velkoměsta během jednoho týdne! Podíváte se nejdříve do Stockholmu a poté do Říma. Multi-city letenky s odletem z Wroclavi a příletem do Prahy pořídíte od 1 976 Kč. 

Příkladový termín: 19.9. – 25.9.2018   cestovní období: září, říjen a listopad

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný multi-city trip po Evropě

Pokud byste chtěli strávit v dané destinaci jiný počet dní, vyzkoušejte vyhledávač eurotripů Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Stockholm

Hlavní město Švédska nabízí nepřeberné množství muzeí a galerií a nádherné parky. Stockholm je obklopen Baltským mořem a jezerem Mälaren. Vydejte se na Královský palác, dominantu města – Stockholmskou radnici či navštivte Nobelovo muzeum.

12019 / Pixabay

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování

Ubytování ve Stockholmu stojí od 1 850 kč na noc a ubytování poblíž centra Říma Vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.