Zaleťte si hned 3 velkoměsta v Evropě za super cenu. Navštívíte Barcelonu, Porto a Brusel a to během 12 dní. V každé městě strávíte 2 – 4 dny. Multi-city letenky z Prahy a zpět vás vyjdou na 3 304 Kč.

Příkladový termín: 6.6. – 18.6.2018  cestovní období:  červen

VÍCE TERMÍNŮ

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Ubytování  v Barceloně se pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc, v Portu se ubytujete od 900 Kč a v centru Bruselu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.