Vydejte se na začátku léta na trip po Evropě! Během 5 dní navštívíte Londýn, projdete si francouzské Bordeaux a zastavíte se v Miláně či Bergamu. Multi-city letenky z Pardubic s návratem do Ostravy pořídíte od 1 507 Kč.

Příkladový termín: 23.6. – 28.6. 2018   cestovní období: červen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Bordeaux

Bordeaux je půvabné historické město, které leží na řece Garonne. V roce 2007 bylo zapsáno na seznam UNESCO. Nenechte si ujít historické centrum s náměstím Place de la Bourse, gotický chrám Saint – Michel a nezapomeňte také ochutnat místní víno.

Lgraniczny / Pixabay

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán nebo zůstaňte v nádherném italském městečku Bergamo – kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Londýně seženete kolem 1 600 Kč na noc/ 2 osoby, v Bordeaux se ubytování pohybuje od 1 100 Kč pro dvě osoby na noc a v Miláně vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.