Poznejte během jednoho týdně více měst v Evropě a zaleťte si na trip s odletem z Ostravy, Brna či Pardubic s návratem do Prahy. Poznáte okouzlující města jako je – Londýn, následně Nice a trip zakončíte v Budapešti. Multi-city letenky přes 3 velkoměsta vás vyjdou na 2 709 Kč.

Příkladový termín: 21.6. – 2.7.2018   cestovní období:  květen – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde parka Trafalgar square a mnoho dalšího.  Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Budapešť

Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.

Ubytování

Ubytování v centru Londýna vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč, v Nice pořídíte ubytování už od 950 Kč pro dva na jednu noc a v Budapešti se pohybuje od 900 Kč. Hledejte na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725Kč. na první ubytování.