Vydejte se na trip po Evropě během června! Navštívíte Paříž, Porto a Brusel díky kombnaci levných letenek z Prahy. V každém městě strávíte 2 – 4 dny. Za multi-city letenky z Prahy a zpět zaplatíte 3 424 Kč.

Příkladový termín: 11.6. – 26.6.2018 cestovní období: červen

VÍCE TERMÍNŮ

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.coma sestav si parádní trip po Evropě!

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

nuno_lopes / Pixabay

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování

V  Paříži se ubytujete od 1 400 Kč, v Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč a v Bruselu seženete ubytování od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725 Kč.