Vyražte s kamarády na multi-city trip na začátku léta. Podíváte se do Paříže a do Neapole. Multi-city letenky  z Prahy Vás vyjdou na 2 433 Kč. Čím víc Vás poletí, tím levnější letenky budete mít. Za 8 dní navštívíte 2 velkoměsta. Vydejte se na letní eurotrip!

Příkladový termín: 27.5. – 5.6.2019   cestovní období: květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letní trip po evropských městech

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.coma sestavte si parádní trip po Evropě!

Paříž 

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Neapol

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování

Paříži vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby na 1 600 Kč a v Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč. Vyhledejte si ubytování na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč.