Zaleťte si na multi-city trip z Prahy během podzimu za super cenu a navštivte tak 2 destinace v Evropě – Barcelonu a Brusel během jednoho týdne. Levné multi-city letenky pořídíte z Prahy od 2 032 Kč. 

V každém městě můžete strávit 1 – 4 dny, záleží na vás kolik dní chcete v každé destinaci strávit.

Příkladový termín: 9. – 16.10.2018  cestovní období: říjen, listopad, prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si svůj levný multi-city trip z Prahy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc a v centru Bruselu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.