Vydejte se během září na multi-city trip z Prahy. Navštívíte tak Amsterdam a Milán během jednoho týdne. Letenky na multi-city trip z Prahy se zastávkou v Amsterdamu a v Miláně vás budou dohromady stát 2 042 Kč.

Příkladový termín:  17. – 24.9. 2019 cestovní období: srpen a září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si multi-city trip z Prahy a okolí

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

kirkandmimi / Pixabay

Co navštívit v Miláně

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 

V hostelu se ubytujete ve všech velkoměstech od 300 Kč na noc. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pak v Miláně seženete za 1 300 Kč a v centru Amsterdamu vychází na  1 600 Kč pro 2 osoby/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Zavazadla

Dávejte přednost kombinacím Easyjetu s Vuelingem, v této kombinaci budete mít zavazadlo 55 x 40 x 23 cm zdarma. Vyhněte se naopak kombinacím s Ryanairem, kde si za tento rozměr musíte připlatit 190 Kč/let.