Navštivte 3 evropské metropole za super cenu a vydejte se na dobrodružný trip z Prahy! Během jednoho týdne navštívíte Berlín, Paříž a Londýn. Levné multi-city letenky pořídíte z Prahy za 3 409 Kč. V každém městě můžete strávit 1 – 3 dny, záleží na vás. Vydejte se na multi-city trip z Prahy!

Příkladový termín: 11. – 18.9.2018  cestovní období: září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný multi-city trip z Prahy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?

Berlín

Dominantou Berlína je určitě Braniborská brána. Nenechte si ujít zbytek Berlínské zdi, budovu Říšského sněmu, odpočinout si můžete v parku Tiergarten a zajděte na Muzejní ostrov, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Paříž

K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v centru Berlína vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, v Paříži se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Londýna vás vyjde na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.