Z  Milána až na Nový Zéland! Zpáteční letenky do Christchurchu s Virgin Australia za 18 229 Kč. Vydejte se prozkoumat Severní a Jižní ostrov na kterém se rozkládá okouzlující Nový Zéland. Co by vám nemělo uniknout:  rozhodně navštivte Národní park Tongariro, Bay of Islands, Národní park Abela TasmanaMilford Sound,Rotoruu a na závěr vaše odletové město Christchurch.

Příkladový termín : 3. – 24.11.2015   Rezervace termínůSnímek obrazovky 2015-05-20 v 15.35.27

Co vidět na Novém Zélandu

Bezpochyby se jedná o jeden z nejkrásnějších ostrovů na zeměkouli. Určitě si nenechte ujít atmosféru města Auckland, ale stačí bohatě první den. Vezememe to postupně, z Aucklandu se vydejte do Cathedral Cove či Bay of Islands, White island, jezero Taupo,NP Tongariro, Mount Taranaki, NP Abela Tasmana,Christchurch, Milford Sounds a mnoho dalšího !

Na vaše cestování je vhodné půjčit auto či karavan. Více na Autopůjčovny

Víza

Pro návštěvu, která netrvá déle než 3 měsíce vystačí platný pas. Bezvízový styk.

Ubytování 

Ubytování se liší podle turisticky významných oblastí. V Aucklandu se pohybují ceny na 1 noc/ 2 os. za 1000 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu nabooking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Přípoj z Prahy 

S Easyjetem se dostanete z Prahy do Milána od 1400 Kč za zpáteční letenku. V příkladovém termínu není třeba spát v Miláně přes noc, lety by měly navazovat.  V případě, že Vám lety nebudou navazovat, rozhodně to není na škodu. Mezi největší památky patří Duomo di Milano na náměstí Piazza del Duomo, galerie a muzea. Snímek obrazovky 2015-05-03 v 20.52.59