Zaleťte si o prázdninách na největší z Baleárských ostrovů na Mallorcu! Můžete se vydat za relaxem nebo si levně půjčit auto a objet krásy ostrova. Levné letenky během léta pořídíte od 557  Kč. Odlet je z Berlína. Letět můžete na týden, 14 dní či pouze na pár dní.

Čím více Vás poletí, tím levnější letenky budete mít.

Příkladový termín: 19. – 24.8. 2018   cestovní období: srpen a září

VÍCE TERMÍNŮ

Mallorca

V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy, nicméně je občas kvůli řasám zavřená. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

Ubytování

Ubytování na Mallorce můžete bookovat přes Booking nebo Alpharooms. Ceny se pohybují kolem 13 tisíc pro 2 osoby na 7 dní. Využít můžete také službyAIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.