Zaleťte si na parádní trip po Evropě! První zastávkou bude Řím, poté Nice a následně navštívíte Amsterdam. 3 evropské destinace za super cenu navštívíte v září či říjnu. Multi-city letenky z Vídně a zpět do Prahy pořídíte za 3 075 Kč.

Příkladový termín: 6.– 17.10. 2018 cestovní období: září a říjen

Vyhledejte si trip po Evropě podle představ

Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše o prázdninách, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet doCannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování

Římě  se ubytujete od 1 200 Kč, v Nice pak od 950 Kč a v Amsterdamu se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.