Zaleťte si během podzimu a zimy do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte nádhernou Valencii a italské městečko Bergamo či Milán. Podzimní a zimní multi-city letenky přes dvě velkoměsta s odletem z Vídně a návratem do Brna či Ostravy koupíte od 989 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  2 – 3  dny.

Příkladový termín: 28.11. – 5.12.2018       cestovní období:  listopad a prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si podzimní a zimní multi-city letenky

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek.

Valencie

Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Milán/Bergamo: 

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

Ubytování

Ubytování ve Valencii se ubytování pohybuje od 850 Kč pro dvě osoby na noc a v Bergamu vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.