Zaleťte si na Kypr během podzimu! Nádherná příroda, milí lidé, krásné pláže a příznivé ceny. Podzimní letenky na Kypr seženete z Vídně od 1 179 Kč.  Na Kypru je na podzim kolem 23 stupňů Celsia, ideální pro poznávání ostrova. Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní.

Příkladový termín : 6. – 14.11. 2019  cestovní období: říjen, listopadPodzimní letenky na Kypr

VÍCE TERMÍNŮ

Kypr

Kypr je krásný ostrov s mnoha nádhernými plážemi např. pláž Nissi a pohořím Troodos, kde leží nejvyšší hora Kypru – Olympos. Mezi památky na Kypru, které stojí za návštěvu jsou hrady, např. Limassolský hrad ze 13. století, kláštěry a vinice. V bývalém hlavním městě Paphos najdete také proslulé Královské hrobky – komplex katakomb z helenistického období.

By: dronepicr

Ubytování

Ubytování na Kypru je překvapivě celkem levné, můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 600 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.

Autopůjčovny

Kypr je ostrov s dobrou infrastrukturou, což láká k vyjížďkám po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás. Pro nejlevnější variantu můžete využít srovnávač RENTALCARS.