Zaleťte si do 2 nejkrásnějších měst Evropy najednou během podzimu a zimy. Vydáte se do Říma a poté do Valencie či poletíte v opačném pořadí. Obě velkoměsta navštívíte během jednoho týdne a multi-city letenky z Prahy s návratem do Vídně vás vyjdou na 1 567 Kč.

Příkladový termín: 11. – 16.12.2018 cestovní období: listopad a prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

martieda / Pixabay

Valencie

Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Ubytování 

Ubytování poblíž centra Říma Vás vyjde na 1 400 Kč a ve Valencii se pak ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč.