Zaleťte si na podzim do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte Dublin a Amsterdam. V každém z měst strávíte minimálně 2 celé dny. Podzimní multi-city letenky z Prahy koupíte za 1 926 Kč. Jedná se o kombinaci letenek od Easyjetu a Ryanairu. Čím více Vás poletí, tím levnější letenky budete mít.

Příkladový termín: 28.11. – 4.12.2018       cestovní období: listopad a prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné podzimní multi-city letenky z Prahy

Kominacím se meze nekladou. Místo Dublinu můžete zaletět za podobnou cenu také do Edinburghu či Londýna – vyzkoušejte vyhledávač Flightics  a nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Dublin

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Dublinu se pohybuje od 1 200 Kčpoblíž centra Amsterdamu vychází na 1 600 Kč  pro dvě osoby na noc. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.