Vydejte se na podzimní trip do Španělska. Navštívíte hlavní město Andalusie – Malagu, poté objevíte krásy Kanárského ostrova Tenerife a nakonec se podíváte do hlavního města Katalánska do – Barcelony.

Multi-city letenky na podzimní španělský trip 3v1 pořídíte z Berlína či Vídně s návratem do Prahy za 2 524  Kč. V každé destinaci strávíte 1 – 6 dní. Délku pobytu si ale můžete nastavit podle vlastních preferencí.

Příkladový termín: 15.11. – 28.11. 2019  cestovní období: listopad, prosinecPodzimní španělský trip 3v1

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj podzimní trip

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?

Malaga

Španělská Malaga je jedním z nejstarších přístavů ve Středomoří. Najdete zde nejen řadu historických památek, ale také dechberoucí pláže. Určitě neminete Alcazaba de Málaga – starý maurský hrad, místní katedrálu a také vyjděte na Castillo de Gibralfaro  – odkud je nádherný výhled na město a přístav.

Pexels / Pixabay

Tenerife

Přiletíte do města Santa Cristobal de la Laguna, které je vzdálené od hlavního města Santa Cruz necelých 20 minut.  Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. Kromě pláží s černým pískem by Vám neměla uniknout sopka Pico del Teide, která je zároveň nejvyšší horou Španělska.

hjrivas / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování

Malaze se ubytování pohybuje od 1 200 Kč, na Tenerife a v Barceloně se pak ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!