Vydejte se na podzimní trip do Španělska! Multi-city letenky na podzimní španělský trip z Prahy pořídíte za 2 875  Kč. Navštívíte hlavní město Andalusie – Malagu, poté objevíte krásy Kanárského ostrova Tenerife či Gran Canarie a nakonec se podíváte do hlavního města Katalánska do – Barcelony či poletíte v opačném pořadí.

V každé destinaci strávíte 1 – 6 dní. Délku pobytu si ale můžete nastavit podle vlastních preferencí.

Příkladový termín: 23.11. – 3.12. 2019  cestovní období: listopad, prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj podzimní španělský trip z Prahy či okolí

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?

Malaga

Španělská Malaga je jedním z nejstarších přístavů ve Středomoří. Najdete zde nejen řadu historických památek, ale také dechberoucí pláže. Určitě neminete Alcazaba de Málaga – starý maurský hrad, místní katedrálu a také vyjděte na Castillo de Gibralfaro  – odkud je nádherný výhled na město a přístav.

Pexels / Pixabay

Tenerife

Přiletíte do města Santa Cristobal de la Laguna, které je vzdálené od hlavního města Santa Cruz necelých 20 minut.  Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. Kromě pláží s černým pískem by Vám neměla uniknout sopka Pico del Teide, která je zároveň nejvyšší horou Španělska.

hjrivas / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování

Malaze se ubytování pohybuje od 1 200 Kč, na Tenerife a v Barceloně se pak ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!