Prozkoumej Portugalsko křízem krážem! Díky levným letenkám si můžeš užít dovolenou na Azorských ostrovech a k tomu navštívit  Lisabon a Porto. Letenky pořídíte za 2 588 Kč. 

Příkladový termín: 27.11. – 13.12. REZERVACE

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

Azorské ostrovy

Přiletíte na ostrov São Miguel, do hlavního města Ponta Delgada. Čeká Vás nedotčená příroda a  minimum turistů. Nenechte si ujít spoustu místních krás, jako například  Lagoa do Fogo .V prosinci  zde panují  příjemné teploty kolem 16 stupňů Celsia.

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

Ubytování

Teď už je trip kompletní a chybí nám jen ubytování. V Lisabonu se ubytování pohybuje od 600 Kč pro dvě osoby na noc, v Portu seženete ubytování taktéž kolem 600 Kč. V Ponta Delgada, hlavní města portugalského souostroví Azory se cena pohybuje kolem 700 Kč pro 2 osoby na noc. Veškeré ubytování seženete na booking. Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 630 Kč.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Mapa tripu