Spojte dovolenou v nejjižnější části Portugalska – v regionu Algarve s návštěvou Porta. Multi-city letenky na portugalský trip 2v1 během září s odletem z Vídně pořídíte od 1 469 Kč. 

Příkladový termín: 18. – 25.9. 2020  cestovní období: konec srpna, záříPortugalský trip 2v1 během září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný portugalský trip 2v1 během září

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

Faro

Příletíte do Fara, které je hlavním městem portugalské provinci Algarve. Nechte si den na projití historického centra Fara a poté se vydejte k nádherným písčitým plážím s pískovcovými útesy, které se táhnou po celém jižním pobřeží. Navštivte Albufeiru či nejzápadnější bod Evropy Cabo de São Vicente.

uhofer / Pixabay

Ubytování

Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč a ve Faru seženete ubytování kolem 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Veškeré ubytování seženete na booking nebo na AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč.