Zaleťte si do 2 evropských měst v létě! Navštívíte Liverpool a Amsterdam za super cenu. Levné prázdninové letenky z Prahy pořídíte od 2 549 Kč a v každém městě strávíte 2 – 4 dny. Procestujte 2 velkoměsta během letních prázdnin!

Příkladový termín: 17. – 23.8. 2018  cestovní období: srpen a září

Odlety v srpnu

Odlety v září

Vyhledej si levné prázdninové multi-city letenky

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Liverpool

Liverpool je nejen proslulé místo vzniku legendární kapely Beatles. Najdete zde historické centrum, gigantický přístav a několik muzeí. Fanoušci fotbalu si také přijdou na své. Město má super atmosféru, doufám že se Vám zalíbí tak jako nám. Z letiště Johna Lennona se vydejte autobusem do centra města. Celodenní jízdenka stojí 4,5 GBP, jednosměrnná jízdenka Vás pak z letiště do centra vyjde na 1,5 GBP.

andreeg2001 / Pixabay

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Liverpoolu se pohybuje od 1 390 kč a v centru Amsterdamu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč aUbytování můžete najít na booking.com nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 725 Kč.