Spojte návštěvu Barcelony s několikadenní zastávkou v Miláně během letních prázdnin. Letní multi-city letenky z Prahy s návratem zpět do Prahy pořídíte od 2 474 Kč. Vydejte se na prázdninový trip do 2 velkoměst v Evropě! V každém městě můžete strávit 1 – 5 dní, záleží na Vás.

Příkladový termín: 1. – 8.8. 2019  cestovní období:  červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si nejen letní multi-city letenky

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbené destinace a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Milán 

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km vzdáleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

 V Barceloně se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo  můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.