Vydejte se během letních prázdnin do hlavního města Francie! Prázdninové letenky do Paříže seženete z Prahy za 1 377 Kč. Naplánujte si letní cestu do romantické Paříže! Paříž můžete také navštívit během prodlouženého víkendu – od pátka do neděle či do pondělí.

Příkladový termín: 12. – 15.7. 2019 cestovní období: červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Cesta z letiště Beauvais do centra Paříže

Z letiště Beauvais do centra Paříže se dostanete shuttle busem. Cesta trvá přibližně 1 hodinu a 15 minut a zpáteční jízdenka stojí 29 eur. Zakoupení lístků ZDE

Ubytování

Ubytování poblíž centra Paříže seženete za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 190 Kč za priority pass u Ryanairu. Od 1.11. se mění podmínky a v ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm.