Zaleťte si během letních prázdnin na Sardinii! Nádherná příroda, milí lidé a krásné pláže – to všechno vás čeká na Sardinii. Zpáteční letenky na Sardinii o prázdninách seženete z Berlína od 1 767 Kč. V některých termínech se dokonce jedná o last minute letenky! Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní.

Příkladový termín: 16.8. – 3.9. 2018  cestovní období: srpen – říjen

Odlety v srpnu

Odlety v září

Odlety v říjnu

Můžete také letět do Olbie a vrátit se z Cagliari. Zpáteční letenky z Berlína od 1 597 Kč. Hledání

Sardinie

Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebok vyjížďky po okolí. žete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Ubytování

Ubytování na Sardinii je překvapivě celkem levné, můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 600 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.

Autopůjčovny

Sardinie je ostrov s dobrou infrastrukturou, což láká k vyjížďkám po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás. Pro nejlevnější variantu můžete využít srovnávač RENTALCARS.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.