Během letních prázdnin se můžete vydat na parádní výlet do 2 „nejromantičtějších“ měst Evropy najednou. Navštívíte Benátky a Paříž během jednoho výletu a letenky na prázdninové multi-city 2v1 z Prahy vás vyjdou na 2 019 Kč. Vydejte se na letní trip z Prahy!

Příkladový termín: 22. – 29.7. 2019     cestovní období: červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city kombinace

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Benátkách Vás vyjde na 1 350 poblíž centra Paříže seženete ubytování za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.