Vydejte se na eurovíkend do hlavního města Nizozemska během prázdnin. Zpáteční letenky na prázdninové víkendy v Amsterdamu pořídíte z Prahy za 1 562 Kč. Poletíte v pátek a vrátíte se v pondělí.

Příkladový termín: 10. – 13.7. 2020  cestovní období: červen, červenecPrázdninové víkendy v Amsterdamu

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky na prodloužený víkend z Prahy

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější letenky přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Pokud byste chtěli zažít dobrodružsví po Evropě a jedno velkoměsto by pro vás bylo málo, můžete spojit Amsterdam s Londýnem za 1 870 Kč či Amsterdam s Ženevou a Mallorcou od 2 478 Kč.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.Využít můžete Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách. Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí. Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč.