Zaleťte si na prázdninový trip po Evropě! První zastávkou bude Londýn, poté Verona, následně se podíváte na Mallorcu. Během tripu navštívíte 3 destinace a multi-city letenky z Pardubic či Ostravy s příletem do Vídně pořídíte od 2 656 Kč. V každé destinaci můžete strávit jiný počet dní – podle vlastních preferencí.

Příkladový termín: 3.– 13.7. 2018   cestovní období: červenec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si svůj vlastní prázdninový multi-city trip

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. – 1.9.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Verona

Verona leží v Severní Itálii a hned po Benátkách je druhé největší město v regionu. Centrum Verony je zařazeno na seznam UNESCO a  naleznete zde nejen známý Juliin dům s balkónem, ale také např. Arena di Verona – amfiteátr či Castel Vecchio, pevnost ze 14. století. Zajet také můžete k 30 km vzdálenému jezeru Lago di Garda.

Altioe / Pixabay

Mallorca

Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

Ubytování

Ubytování v jednotlivých destinací vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com  nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.