Zaleťte si na trip po Evropě a navštivte 3 destinace na jeden zátah. Navštívíte města jako Lisabon, Porto a Milán. Prázdninové multi-city letenky z Katowic a zpět do Ostravy vás budou stát 3 121 Kč. Vydejte se na prázdninový trip po Evropě!

Příkladový termín: 25.7. – 5.8. 2018 cestovní období: červenec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj vlastní prázdninový trip

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

V Lisabonu a Portu se ubytování pohybuje od 900 Kč a ubytování v Miláně seženete ubytování kolem 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.