Spojte dovolenou na Sicílii s několikadenní zastávkou v Římě během letních prázdnin! Nejdříve navštívíte italské hlavní město – Řím a poté přiletíte a poté přiletíte do Katánie na Sicílii, kde strávíte cca 7 – 14 dní či poletíte v opačném pořadí. Multi-city letenky z Vídně pořídíte od 2 246 Kč. Vydejte se na prázdninový trip po Itálii!

Příkladový termín: 11.– 25.7. 2019  cestovní období:  červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Sicílie

Sicílie je největším ostrovem ve Středozemním moři,  kde najdete nejvyšší činnou evropskou sopku – Etnu, můžete bloudit v uličkách horských vesnic – např. Caltabellota nebo se vydat za historií – např. údolí chrámů u Agrigenta. Najdete tu i krásné písečné pláže.

nonmisvegliate / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Římě pořídíte od 1 300 Kč na 2 os./noc a na Sicílii se ubytujete v průměru od 1 100 Kč. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč).